Technologia

Technologia

Obróbka skrawaniem to nasz główny proces realizowany przez Wydział Produkcji. Posiadamy następujące sposoby realizacji obróbki wiórowej: przecinanie realizowane na przecinarkach taśmowych, toczenie konwencjonalne oraz toczenie wykonywane na automatach tokarskich ze sterowaniem CNC, frezowanie konwencjonalne jak również frezowanie w trzech osiach na maszynie CNC, wiercenie i gwintowanie otworów , przeciąganie , wyważanie wirników, szlifowanie, polerowanie i inne.Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne i odpowiednie sposoby pakowania na życzenie klienta. Posługujemy się procesem technologicznym, instrukcjami, schematami, prowadzimy odpowiednie zapisy.
Posiadamy kwalifikowanych dostawców , którzy w profesjonalny sposób są w stanie uzupełnić nasze możliwości dostarczając nam usług technologicznych opartych na wypalarkach laserowych i plazmowych, wykonaniu powłok galwanicznych czy też obróbki cieplno- chemicznej.

Uważamy, że odpowiednie zarządzanie gospodarką narzędziową pozwala zmniejszyć koszt finalny naszych części, a optymalizacja procesów obróbki wiórowej wykonywana wspólnie z naszymi partnerami, którzy dostarczają nam narzędzi skrawających to codzienna dobra praktyka, gdzie zyskujemy my jak również nasz klient.
Stosujemy nowoczesne technologie obróbki skrawaniem, wysokowydajne narzędzia przemysłowe i odpowiednie systemy mocowań. Przy projektowaniu procesu technologicznego dla nowych części korzystamy z symulacji i analiz, pracujemy zespołowo i w sposób uporządkowany. Staramy się minimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości już na etapie projektowania technologii. Dbamy o własny park maszynowy, staramy się modernizować i w odpowiedni sposób sprawdzać i monitorować stan techniczny urządzeń i maszyn. Serwisujemy w odpowiednim czasie maszyny co daje nam gwarancję sprawnej i komfortowej pracy. Zgodność z przepisami BHP i P.POŻ. to absolutny fundament, na którym budujemy procesy technologiczne.

 
Technologia
Technologia