Technologia

Technologia

Obróbka skrawaniem to nasz główny proces realizowany przez Wydział Produkcji. Posiadamy następujące sposoby realizacji obróbki wiórowej: przecinanie realizowane na przecinarkach taśmowych, toczenie konwencjonalne oraz toczenie wykonywane na automatach tokarskich ze sterowaniem CNC, frezowanie konwencjonalne jak również frezowanie w trzech osiach na maszynie CNC, wiercenie i gwintowanie otworów , przeciąganie , wyważanie wirników, szlifowanie, polerowanie i inne.Usługi CNC – tokarka, frezarka

Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne i odpowiednie sposoby pakowania na życzenie klienta. Posługujemy się procesem technologicznym, instrukcjami, schematami, prowadzimy odpowiednie zapisy.

Działamy zgodnie z obowiązującymi normami, a każda z naszych tokarek i frezarek CNC poddawana jest regularnej konserwacji i kontrolom jakościowym.

Frezarka CNC – nasza technologia

Frezarki CNC są szeroko stosowane w przemyśle metalowym do produkcji części maszyn, narzędzi, elementów motoryzacyjnych itp. Wytwarzanie obwodów drukowanych, części elektronicznych i obudów urządzeń elektronicznych to kolejna grupa produktów, które wykonuje się przy użyciu frezarek CNC. Dostępna w naszym parku maszynowym frezarka CNC to zaawansowane urządzenie do obróbki mechanicznej, które wykorzystuje komputerowy system sterowania do precyzyjnego wycinania, wiercenia, toczenia i frezowania różnych materiałów, takich jak metal, tworzywa sztuczne i inne. Intuicyjne i wysoce zaawansowane technologicznie oprogramowanie pozwala na programowanie i kontrolowanie ruchu narzędzia w trzech osiach (X, Y, Z). Wykorzystywany przez nas sprzęt cechuje się wyjątkową precyzją i powtarzalnością. Frezarki CNC mogą wykonywać bardzo dokładne operacje obróbki, co jest istotne w produkcji precyzyjnych części. Gwarantujemy detaliczne wykonawstwo przy realizacji zamówień.

Tokarka CNC – specyfikacja techniczna

Tokarka CNC to kolejne, zintegrowane z komputerem urządzenie do obróbki mechanicznej materiałów, które jest sterowane za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Istotnym elementem tokarek CNC jest wrzeciono. W naszym parku maszynowym posiadamy szereg wrzecion o różnej mocy i prędkości obrotowej, co przekłada się na mnogość możliwości obróbki materiałów. Automatyczne narzędzia zmiany, systemy pomiarowe i inne funkcje tego inteligentnego systemu pozwalają na automatyzację procesu obróbki, co zwiększa efektywność i skraca czas produkcji.

Urządzenia tokarskie, dzięki swojej wszechstronności i dokładności, znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu i produkcji. Tokarki CNC, podobnie jak frezarki CNC, są regularnie stosowane w przemyśle metalowym do produkcji części maszyn, wałków, śrub, tulei i innych elementów. Doskonale sprawdzają się także przy produkcji części samochodowych (tj. tarcze, walce kolbowe itp.).

Nasza misja

Posiadamy kwalifikowanych dostawców , którzy w profesjonalny sposób są w stanie uzupełnić nasze możliwości dostarczając nam usług technologicznych opartych na wypalarkach laserowych i plazmowych, wykonaniu powłok galwanicznych czy też obróbki cieplno- chemicznej.

Uważamy, że odpowiednie zarządzanie gospodarką narzędziową pozwala zmniejszyć koszt finalny naszych części, a optymalizacja procesów obróbki wiórowej wykonywana wspólnie z naszymi partnerami, którzy dostarczają nam narzędzi skrawających to codzienna dobra praktyka, gdzie zyskujemy my jak również nasz klient.

Obróbka CNC – frezarka, tokarka, wypalarka, działania cieplno-chemiczne

Stosujemy nowoczesne technologie obróbki skrawaniem, wysokowydajne narzędzia przemysłowe i odpowiednie systemy mocowań. Przy projektowaniu procesu technologicznego dla nowych części korzystamy z symulacji i analiz, pracujemy zespołowo i w sposób uporządkowany. Staramy się minimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości już na etapie projektowania technologii. Dbamy o własny park maszynowy, staramy się modernizować i w odpowiedni sposób sprawdzać i monitorować stan techniczny urządzeń i maszyn. Serwisujemy w odpowiednim czasie maszyny co daje nam gwarancję sprawnej i komfortowej pracy. Zgodność z przepisami BHP i P.POŻ. to absolutny fundament, na którym budujemy procesy technologiczne.

Wykorzystywanie frezarek i tokarek CNC w praktyce

Nasza firma oferuje możliwość odnowienia, dostarczenia indywidualnych projektów oraz produkcji detali w małych i dużych ilościach. Nasze produkty znalazły zastosowanie w wielu sektorach, włączając w to maszyny rolnicze, maszyny przemysłowe, przemysł spożywczy, kolejnictwo, maszyny budowlane, systemy wentylacyjne i wiele innych. Od samego początku naszej działalności stawiamy na indywidualne potrzeby klienta. Przyjmujemy zlecenia zarówno od przedstawicieli większych firm, jak również osób prywatnych.

Wszystkie realizowane przez nas usługi opierają się na precyzji i detalicznym wykończeniu. Dbamy o terminowe wykonawstwo oraz dobrą komunikację z klientem na każdym etapie trwania współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do opisywanej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


 
Technologia
Technologia