O nas

Zakład RAD-POL Production istnieje od 1992r. Firma specjalizuje się w obróbce wiórowej. Posiadamy możliwości techniczne pozwalające nam w ramach stabilnych procesów obrabiać stale konstrukcyjne, szlachetne, żeliwo szare i sferoidalne.

Jesteśmy w stanie wykonać regenerację elementu , oddzielny projekt, serię detali. Części, które opuściły naszą firmę znajdują zastosowanie m.in. w maszynach rolniczych, maszynach  przemysłowych, przemyśle spożywczym, kolejnictwie, maszynach budowlanych, systemach wentylacyjnych i wielu innych.

Chcemy aby nasza oferta była dla klienta atrakcyjna nie tylko pod względem ceny, terminowości i jakości.

Chcemy, aby klient już na etapie projektowania naszego procesu otrzymał szereg informacji i mógł jak to wielokrotnie stosujemy sygnalizować pewne swoje uwagi i spostrzeżenia, które mogą być kluczowe w osiągnięciu wspólnego celu.

W celu zapewnienia do produkcji wysokiej jakości materiałów i narzędzi kwalifikujemyswoich dostawców, a relacje z nimi chcemy utrzymywać na zasadzie partnerstwa.

Dysponujemy oprogramowaniem dedykowanym do zarządzania produkcją, które pozwala nam kontrolować cały proces począwszy od zamówienia kończąc na wysyłce dla klienta.
Dzięki niemu jesteśmy w stanie zidentyfikować, który pracownik na jakiej maszynie , z jakiego materiału wykonał daną część czy też partię detali.
Wszystkie części przechodzącą wnikliwą kontrolę jakości, gdzie sprawdzane są pod kątem wykonania zgodnie z założonymi kryteriami.

Otrzymywane zamówienia spowodowały, iż dzisiejsza sytuacja firmy to duże zapotrzebowanie klientów na części zaawansowane technologicznie wykonywane zgodnie z zarządzaniem procesowym na nowoczesnych maszynach obróbczych.

Staramy się sprostać tym wymogom rozwijając możliwości produkcyjne , dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Cały personel w firmie rozumie współczesne wymogi rynku, a każde zlecenie wykonywane jest z należytą starannością.