Kontrola jakości

Wiemy, jak terminologia dotycząca jakości jest bogata i złożona. Definicję, którą uznajemy, że jest nam najbliższa, to ta stworzona przez G. Taguchi`ego

“Jakość jest tym, czego brak oznacza straty dla wszystkich”

Wiemy, że współczesne wymogi stawiane przez Klienta są coraz wyższe. Poważne organizacje nawet nie nawiążą współpracy z dostawcą o niepewnej reputacji.

Staramy się identyfikować potrzeby naszych klientów, staramy się je spełnić. Chcemy uważanie posłuchać naszego Klienta, a następnie zorganizować codzienną pracę w firmie, w ten sposób, aby osiągnąć zamierzony cel.

Działamy zgodnie z normami ISO 9001:2015

Na przestrzeni kilku ostatnich lat udało nam się uzyskać przychylne opinie wielu firm, z którymi współpracujemy. Posiadamy Klientów, tych samych od wielu lat, jak również nowych.

Posiadamy Cele Jakości, które nam towarzyszą, posiadamy mierniki tychże. Budujemy świadomość całego personelu.

Od dziesięciu lat pracujemy opierając się na certyfikowanym Systemie Zarządzania Jakością, który odnosi się do normy ISO 9001 : 2015

ISO 9001:2015 – standard naszych działań

Znamy i stosujemy narzędzia do Zarządzania Jakością, Potrafimy pracować w zespołach, aby je wdrażać. Cały personel w firmie ma świadomość wymogów, które należy spełnić, aby zapewnić wyrób finalny wysokiej jakości.

Modernizujemy aparaturę kontrolno – pomiarową, chcemy pracować stosując nowoczesne oprogramowania wspomagające kontrolę i badania. Monitorujemy Koszty Jakości, posiadamy inne statystyki dotyczące naszych prac.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wdrożyć moduły dedykowane pod jego potrzeby.

 
Kontrola jakości
Kontrola jakości

Na czym polega nasza polityka jakości ISO 9001:2015?

Jednym z nadrzędnych celów, do których dążymy jako przedsiębiorstwo, jest nieustanne udoskonalanie jakości świadczonych przez nas usług. Wierzymy, że stanowi ona niezrównaną korzyść zarówno dla klienta, jak i dla naszej firmy. W trosce o obopólne zyski kierujemy się naszą indywidualną polityką jakości ISO 9001:2015, która wyznacza nasze cele i motywuje do dalszego działania. Kontrolę jakości naszych usług przeprowadzamy na każdym etapie prac – odpowiedzialni są za to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w branży. Chcemy, aby efekty naszych prac w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów.

Jakie są wymagania normy ISO 9001:2015?

Norma ISO 9001:2015 wymaga od przedsiębiorstwa wdrożenia kompleksowego systemu zarządzania procesami. Dokument stworzony przez kierownictwo określa, jak będą one przeprowadzane i doskonalone, a także w jaki sposób będzie sprawowany nadzór nad wszelką dokumentacją firmową. Dzięki jego istnieniu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość nie tylko w zakresie obróbki materiałów, ale również obsługi klienta. Przedsiębiorstwo, które spełnia normę ISO 9001:2015, musi także monitorować zachodzące procesy, dokonywać ich pomiarów, a także posiadać wytyczne co do kwalifikacji pracowników czy jakości i wyspecjalizowania infrastruktury. To wszystko pozwala nam świadczyć takie usługi, których rezultat jest w pełni satysfakcjonujący dla naszych klientów – niezależnie od branży czy złożoności zamówienia.

Zgodność z normą ISO 9001:2015 potwierdzona certyfikatem

O tym, że wprowadzona przez nas polityka jakości ISO 9001:2015 jest zgodna z międzynarodowymi standardami, świadczy przyznany nam certyfikat. Audyt przeprowadzony przez fachowców wykazał, że nasza firma w profesjonalny sposób zarządza jakością i stanowi ona jeden z najważniejszych celów naszej działalności. W przypadku ISO 9001:2015 standard dotyczący owego zarządzania ustalany jest indywidualnie – w zależności od wielkości i struktury danego przedsiębiorstwa. Tak jest również w naszym przypadku, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie świadczyć oferowane przez nas usługi i nieustannie je udoskonalać.

ISO 9001:2015 – standard o międzynarodowym znaczeniu

ISO 9001:2015 to standard uznawany międzynarodowo, który świadczy o tym, że procesy produkcyjne są odpowiednio rozwijane i zoptymalizowane, przedsiębiorstwo działa efektywnie i jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów. Posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015 czyni nas firmą godną zaufania, która dąży do tego, aby zawsze oferować najwyższą możliwą jakość. Przekonały się o tym liczne firmy z przemysłu budowlanego, spożywczego, kolejowego, a także produkujące systemy wentylacyjne, maszyny rolnicze oraz przemysłowe. Na każdym etapie prac stawiamy na otwarty dialog, dzięki czemu możemy efektywnie i skutecznie dążyć do osiągnięcia wspólnego celu. W tym celu dostosowujemy nasze możliwości produkcyjne do aktualnych wymogów rynku.